2. Úloha rýchleho nasadenia: Veľkonočná výzdoba

 

„Jar už klope na vrátka, krásnu Veľkú noc prinášajú kuriatka!“

Síce to vonku tak nevyzerá, ale začína nám Veľká noc a za chvíľu je tu jar… dúfame :D No a k Veľkej noci a jari patrí aj pekná výzdoba, ktorou by sme chceli obohatiť našu klubovňu.

Zadanie

Vytvorte Veľkonočnú výzdobu

Podmienky

Výzdoba musí pozostávať z:

>Tri vyfúknuté a vyzdobené vajíčka – kraslice
Podmienka je, že vajíčka musia vyfúknuť najmladší členovia skupinky. Čo sa týka výzdoby, tam sa fantázii medze nekladú. Môžete využiť fixy, farby, nálepky, bavlnky… Tak, aby boli čo najkrajšie. Treba spraviť 3 fotky z vyfukovania a 3 zo zdobenia vajíčok.

>Bahniatka
Vlastnoručne odtrhnuté čerstvé bahniatka (nie z domu!!!). Určite nejaké nájdete v okolí Liskovej :) . Na ne sa potom zavesia ozdobené kraslice. Minimálny počet je 5 kusov.

>Výrobné osvedčenie
Pred samotným odovzdaním výzdoby si treba vyzdvihnúť výrobné osvedčenie, ktoré musí byť umiestnené na výzdobe :) . Toto osvedčenie získate v klubovni po splnení krátkej úlohy.


Hotovú veľkonočnú výzdobu prineste celá skupinka do klubovne, kde sa spoločne odfotíte. Každú časť úlohy môžete robiť spoločne alebo si to rozdeliť individuálne (ale to vy už viete ako :) ). Ak na ozdobenie kraslíc potrebujete nejaký materiál alebo pomôcky, môžete si pre ne zabehnúť do klubovne.

Úloha končí príchodom celej skupinky do klubovne s hotovou výzdobou a odfotografovaním sa. Treba to všetko stihnúť v čo najkratší čas (najneskôr do 15:00). Boduje sa čas (poradie skupiniek), splnenie všetkých podmienok, ale hlavne umelecký dojem!!! Snažte sa to neodfláknuť ;) .

Do klubovne treba priniesť na kľúči aj vaše fotky (6 ks).

 

Veľa šťastia !

 

Príspevok bol vložený Úlohy. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>