Upratovanie klubovne

Keďže sme v predchádzajúcom období mávali problém udržať v klubovni poriadok, rozhodli sme sa na strediskovej rade, že do upratovania zapojíme aj Vás. Cieľom nie je ani tak samotný poriadok, ako skôr naučiť sa “dávať si vždy po sebe veci do poriadku” – každý predmet má v klubovni svoje miesto.. od pastelky až po plátno. Keď použijem šálku, tak ju nestačí dať do drezu – treba ju umyť, utrieť a odložiť naspäť do skrinky a pod. s rozmiestnením stoličiek, lavičiek a stolov. Tiež by som Vás poprosil, aby ste si viac vážili materiál a príslušenstvo !!!

Každé dva týždne bude za poriadok zodpovedať jedna skupinka. Bude sa hodnotiť priebežný stav klubovne a stav v posledný deň (nedeľa) vašej služby. To znamená, že keď budete v klubovni počas vašej služby, treba si všímať poriadok + na záver služby sa treba stretnúť a spraviť väčšie upratovanie (toď dlážka, drez, skrinky..)

Vyjdú Vám dve služby, čo nie je až tak veľa, ďakujem za spoluprácu. Je to pre NÁS ;)

Zoznam bude visieť aj v klubovni.

zoznam_upratovnie_klubovne

Príspevok bol vložený Úlohy. Vytvorte záložku trvalého odkazu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>